Narzędzie wykorzystywane przez każdą firmę, która dba o szybką obsługę klienta i wzrost sprzedaży

Zaufali nam:

Czekamy na Twoją firmę :)

Różne branże, różne historie naszych klientów. Dołącz swoją historię sukcesu!

Nasz pracownik samodzielnie zainstalował w ciągu kilku minut to narzędzie.
Nie musieliśmy inwestować w kosztowne prace IT - wystarczyło skorzystać z gotowego rozwiązania.

branża: FINANSE

"Tak szybko?" - to zwykle słyszymy od klienta gdy FastCall.pl połączy rozmowę z nami. Usprawnił obsługę telefoniczną w naszej przychodni i zapewnił dobre standardy, a przede wszystkim - mamy większą sprzedaż. To najważniejsze :)

branża: ​​​​​​​PRYWATNA KLINIKA MEDYCZNA

Dane zbierane i wstępnie analizowane są dostępne w prostej aplikacji, dzięki czemu znajduję wszystko - od szczegółów połączeń użytkowników do statystyk kolejek połączeń, raportów historycznych. Nagrane rozmowy pozwalają z kolei np. na ocenę efektywności konkretnego handlowca.

branża: ​​​​​​​DEWELOPER

Zależało nam optymalnym wykorzystaniu potencjału płatnych kampanii. Ze względu na ograniczoną dostępność handlowców, trudno było wypracować jednolity standard. Dzięki FastCall.pl zautomatyzowaliśmy proces obsługi telefonicznej, dzięki czemu skróciliśmy czas kontaktu z klientem.

branża: ​​​​​​​DEWELOPER

Uproszczenie kontaktu z lokalnymi przedstawicielami handlowymi – taki był nasz cel. Dzisiaj kontakt ogranicza się do 1 kroku: podania numeru kontaktowego klienta wraz z kodem pocztowym. Bez czasochłonnego wyszukiwania placówki na stronie i bez ryzyka, że czyjś telefon będzie zajęty.

branża: PRODUCENT

Jednym  z naszych celów było dostarczanie unikalnego customer experience. Udało się to osiągnąć poprzez zapewnienie naszym klientom obsługi bez oczekiwania zarówno z poziomu naszej strony internetowej jak również infolinii.

branża: ​​​​​​​ENERGETYKA

Nasi klienci PREMIUM doceniają dodatkowy szybki kanału kontaktu z firmą. Cenią sobie to, że  oddzwaniamy i pomagamy im rozwiązać problem w chwili gdy tego potrzebują. Właśnie na tym nam zależało.

branża: ​​​​​​​LEASING

Z wejściem RODO usługa okazała się wręcz nieoceniona - umożliwia pozyskiwania zgody  na przetwarzanie danych w obsłudze telefonicznej w naszej firmie. Cenimy czas klienta oraz nasz czas.

branża: ​​​​​​​TELEKOMUNIKACJA

Załóż konto i rozpocznij
14-dniowy bezpłatny okres próbny

Rejestrując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczasz, że zapoznałeś się z klauzulą informacyjną oraz akceptujesz jej warunki.

Administratorem Danych Osobowych jest 3WAY Sp. z o.o. Więcej

Dziękujemy!

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą jak tylko Twoje konto zostanie zweryfikowane.

Masz pytania?
Czekamy na Twój kontakt: info@fastcall.pl